VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

ÚČASTNÍCI SMLUVNÍHO VZTAHU

1. firma San Pietro s. r. o. se sídlem na adrese ČSA 1284/19 v Mostě, společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného krajským soudem v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 18765 (dále jen jako „Hotel“)

2. objednatel – jako fyzická či právnická osoba (dále jen „objednatel“) Tyto podmínky platí obecně pro všechny hotelové Hosty a Agentury, se kterými není sjednána písemná smlouva o poskytování služeb.

REZERVACE UBYTOVÁNÍ A SLUŽEB:

1. Rezervace ubytování a dalších služeb v Hotelu a potvrzení této rezervace ze strany hotelu je možné písemně, přes externí poskytovatele, emailem či telefonicky.

2. Rezervace se považuje za platnou a závaznou v případě, že Hotel písemně tedy emailem potvrdí Hostovi provedenou rezervaci nebo automatické emailové potvrzení generované příslušným online rezervačním systémem.

3. Rezervace je dokončena pomocí platební karty nebo uhrazením zálohy ve výši objednaného ubytování a služeb. Mohou být stanoveny individuální podmínky.

4. V případě, že Hotel nebo Host nesplní podmínky, které jsou uvedeny v bodu 3., Hotel nemusí ubytování a služby poskytnout.

5. Údaje, které jsou uvedeny na potvrzení rezervace jsou závazné pro obě strany

CENY, STORNOVACÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY:

1. Cena je uvedena za pokoj na jednu noc, včetně snídaně.

2. V ceně ubytování je zahrnuto DPH ve výši 12 %. Městský poplatek ve výši 10CZK/osoba za noc (je zahrnut v ceně ubytování).

3. Zrušení potvrzené rezervace je možné učinit pouze písemnou formou, tedy emailem. Přesný způsob zrušení rezervace je daný rezervačním systémem, který byl pro rezervaci využit.

4. Při zrušení rezervace, která byla zadána přes externí poskytovatele (např. booking.com) je nutné rezervaci zrušit taktéž přes tohoto poskytovatele způsobem, který poskytovatel vyžaduje a za podmínek rezervace.

5. Změna rezervace, tj. přesun objednaných služeb na jiný termín je považován za zrušení původní rezervace a řídí se stejným režimem jako zrušení rezervace.

6. Ubytování je možné uhradit v hotovosti, akceptujeme měnu CZK a EUR. V případě platby kreditní/platební kartou bude účtována částka v měně CZK či EUR dle vybrané měny.

7. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

8. Hotel si vyhrazuje právo předběžné předautorizace karty Hosta až do výše celkové částky za ubytování.

9. Při zrušení rezervace 24 před příjezdem (v případě standardní rezervace) bude účtován storno poplatek ve výši 100% první noci.

10. V případě volby nevratné rezervace má hotel právo účtovat 100 % celé částky z ceny ubytování kdykoliv po vytvoření rezervace.

11. V případě nedojezdu hosta je rezervace stornována a Hotel je oprávněn účtovat náklady na celý pobyt Hosta.

  Těšíme se na Vaši návštěvu

  Československé armády 1284
  434 01 Most
  Česká Republika
  (+420) 476 701 000
  hotelnautico@seznam.cz

  Obchodní podmínky